Darba meklētāji

EuroJOB+ ir darbinieku meklēšanas un atlases kompānija, kura var palīdzēt atrast darbu, par kuru Jūs esat sapņojis. EuroJOB+ piedāvā arī personāla nomu, tādēļ mēs spējam piedāvāt daudzveidīgas iespējas darbam: darbu uz nepilnu darba dienu, papildu darbu, darbu maiņās vai darbu, kurš var solīt ilgtermiņa karjeras perspektīvas. Mūsu klientu loks – Lietuvas un ārzemju kompānijas, kuras attīsta savu darbību dažādās sfērās.

EuroJOB+ konsultants:

 • Nosaka laiku Jūsu karjeras plānu novērtēšanai un sniedz darba piedāvājumus;
 • Sniedz informāciju par darba devēju vajadzībām;
 • Palīdz Jums sastādīt un koriģēt savu CV, ja tas ir nepieciešams;
 • Pārstāvēs Jūs, prezentējot Jūsu kandidatūru EuroJOB + klientiem;
 • Iesaka, kā uzvesties intervijas laikā;
 • Pēc pārrunām ar jūsu darba devēju informē par pārrunu rezultātiem;
 • Garantējam, ka jebkuri jūsu sniegtie personas dati būs aizsargāti un netiks atklāti trešajām personām.

Pagaidu darbs.

Ja spējat viegli pielāgoties inovācijām un ātri uztverat jaunu informāciju, esat efektīvs, elastīgs, uzticams un atbildīgs – jūs pilnīgi noteikti varat būt ideāls pagaidu darbinieks!

Bieži vien šāda darbinieka līgums būs uz neilgu laiku, bet tas būs pietiekami piemērots, piemēram, studentam. Pagaidu personāls var paveikt visu darbu, jo to var viegli apvienot ar mācībām. Pagaidu darbs – tas ir:

 • Teicama iespēja jaunajiem speciālistiem gūt darba pieredzi;
 • Laba iespēja pārliecināties par to, ka kompānija, kurā jūs strādājat, ir piemērota tieši jums, un jūs izskatāt darbā iekārtošanās iespēju pastāvīga darba līguma ietvaros;
 • Iespēja nopelnīt papildus naudu vai – kad vēlēsieties, atrast pastāvīgu darbu;
 • Unikāla iespēja izvēlēties darba slodzi, kuru nosaka personīgās vajadzības (piemēram, mācību vai vecāku atvaļinājuma laikā);
 • Laba iespēja gūt darba pieredzi dažādās kompānijās.

Ko sauc par pagaidu darbā iekārtošanu un kas ir pagaidu darbinieks? Būtiskākā atšķirība ir tā, ka darbinieku iekārto darbā un darba līgumi tiek noslēgti ar Pagaidu darbā iekārtošanas kompāniju (EuroJOB +), nevis ar kompāniju, kurā darbinieks tieši strādās. Visās pārējās situācijās pagaidu darbinieks neatšķirsies no citām personām kompānijā.

Pie šādiem nosacījumiem par jūsu tiešo darba devēju kļūst EuroJOB +, bet darbs tiek veikts mūsu klientu darba vietās. Kad darbs būs beidzies, Jūs saņemsiet citus darba piedāvājumus, kuri Jums liksies aktuāli.

Pēc reģistrācijas EuroJOB + datu bāzē Jums tiks nozīmēts tiešais konsultants, kurš palīdzēs jums

pieņemt pareizos lēmumus jebkurā jautājumā, kas saistīts ar karjeru.

pieņemt pareizo lēmumu jebkuros karjeras jautājumos!

Pastāvīgs darbs

Mūsu darbinieki, personāla speciālisti, palīdzēs jums atrast piemērotu darbu, pamatojoties uz Jūsu pieredzi, kompetenci, karjeras mērķiem un vēlmēm.

EuroJOB+ pamatdarbība – tā ir personāla atlase un meklēšana, kā arī konsultācijas personāla atlases jautājumos. Tādēļ mēs jums palīdzēsim atrast piemērotāko darba vietu un noformēt visus nepieciešamos dokumentus.

Mēs darba meklētājiem sniedzam arī cita veida pakalpojumus: piedāvājam kompleksas konsultācijas par vēlamajām vakancēm.

Jūsu vēlēšanās atrast stabilu darbu var tikt realizēta pat tajos gadījumos, kad Jūsu svešvalodu zināšanu līmenis ir samērā zems – mēs varam piedāvāt gan kvalificētus, gan nekvalificētus amatus.

Meklējot pastāvīgu darbinieku, esam secinājuši, ka darba devēji izvēlas darbiniekus no pagaidu personāla, no darbiniekiem, kuri kompānijā jau strādā.