Biežāk uzdotie jautājumi

Ja neatrodat atbildi uz savu jautājumu, rakstiet mums un jūs saņemsiet atbildi no mūsu vadītājiem vienas darba dienas laikā

Pēc darba līguma parakstīšanas EuroJOB + kļūst par jūsu darba devēju. Darba pienākumi tiek veikti kompānijās, ar kurām ir sadarbība. Darbam beidzoties, mēs jums piedāvāsim jaunu darba vietu. Jūsu nodarbinātība – tās ir mūsu rūpes. Darba vieta visā līguma darbības periodā var mainīties.

Par iekārtošanos darbā EuroJOB + jums nav jāmaksā. Mūsu kompānijas biznesa modelis ir caurspīdīgs un balstīts uz savstarpēju uzticēšanos. Jebkurš no mūsu izvēlētajiem pakalpojumiem darba meklētājiem ir bez maksas!

Galime Jums pasiūlyti galybę darbų, pradedant žemės ūkiu ir baigiant daktaro pozicija. Net jeigu nematote norimo darbo mūsų siūlomuose skelbimuose, nenusiminkite, vis tiek kandidatuokite. Mes turime daugybę partnerių, kurie siūlo įvairias darbo pozicijas. Kreipkitės ir mes pasiūlysime tinkamiausią darbo vietą Jums.

Dažniausiai darbdaviai prašo, jog kandidatas mokėtų bent vieną užsienio kalbą, tačiau jei nemokate, nenusiminkite, turime darbo pozicijų, kurios apskritai nereikalauja užsienio kalbos.

Ir nepieciešami šādi dokumenti:
Pase/ID-karte;
Sociālās apdrošināšanas sertifikāts/buklets;
Bankas konta numurs;
Medicīniskā apdrošināšanas izziņa, kas apstiprina obligāto medicīnisko pārbaudi.
Citi dokumenti:
Bērnu dzimšanas apliecības;
Laulības (vai tās šķiršanas) apliecība;
Izziņa par invaliditāti;
Profesionālo kvalifikāciju apstiprinoši dokumenti.

Laikinojo darbo sutartys būti terminuotos arba neterminuotos. Pasirašius terminuotą darbo sutartį su laikinojo įdarbinimo įmone, bedarbio statusas yra sustabdomas iki to laiko, kol galioja Jūsų terminuota darbo sutartis. Tais atvejais, kai terminuotą darbo sutartį pasirašoma arba pratęsiama ilgesniam kaip šešių mėnesių laikotarpiui, bedarbio statusas būna panaikinamas. Jei pasirašoma neterminuota laikinojo darbo sutartis, registracija Užimtumo tarnyboje panaikinama.
Svarbu! nepamirškite per tris darbo dienas pranešti Užimtumo tarnybos atstovams, kad esate pasirašę su laikinojo įdarbinimo įmone terminuotą arba neterminuotą darbo sutartį.

Jā, darbs kompānijā EuroJOB+ ir legāls. Pagaidu iekārtošana darbā ir tāda darbā iekārtošanas forma, kur jūs noslēdzat darba līgumu ar Pagaidu darbā iekārtošanas aģentūru – EuroJOB+, kas kļūst par jūsu darba devēju. Tiešais darbs tiek veikts citā kompānijā, iestādē vai organizācijā, kura ir darba lietotājs.

EuroJOB+ darbinieki ir sociāli aizsargāti: viņi saņem visas sociālās garantijas: darba devējs sedz valsts sociālo apdrošināšanu, veic obligātās apdrošināšanas iemaksas. Turpinās arī darba stāžs, un slimības gadījumā var sagaidīt bezdarbnieka pabalstu.